Gjennomsnittskarakter:  5.0   (stemmer: 1) Omtaler (1)

Andres - Masculine Masterpiece Harness

Stilig, justerbar herresele med o-ringer og lærstropper.
Velg tilbehør
På lager
489 kr
342.30 kr

Beskrivelse

Denne tar den mannlige selen et skritt videre og vil gi deg beundrende og lystne blikk fra alle kanter! Med to store o-ringer, forbundet med en limt lærstropp, kommer selen med to limte lærstroppforbindelser over kroppen! Den sitter komfortabelt under armene og underkroppen, og har tre metallspenner for enkel justering. De velutformede naglene på de høykvalitets limte lærstroppene setter prikken over i-en på dette vakre utstyret! Det har aldri vært så enkelt å koble seg til!

Spesifikasjoner

MerkeShots
EAN8714273291264

Relaterte produkter

5.0
Karakter: 5.0 av 5 mulige
Basert på 1 stemmer og 1 omtaler
Forfatter:  Jonas E    Omtaledato:  13.04.2026
Karakter: 5.0 av 5 mulige
Verifisert
 kjøper
Dato for kjøp: 
17.03.2026
Omtaletekst: 
Andreas' sele passer perfekt. Flott utseende fra jentene på We Love Techno-festen i Bern. Men det var nok hovedsakelig på grunn av kroppen min, musklene mine og sixpacken.
Vær oppmerksom på at noen kunder gir en rating uten å skrive en review, og at antallet ratings derfor vil være forskjellig fra antall reviews.

Vi verdsetter ditt personvern!

Vi bruker informasjonskapsler (cookies) på vår nettside. Dette innebærer at vi lagrer og får tilgang til informasjon på enheten du bruker. For å beskytte ditt personvern ber vi deg velge hvilke typer informasjonskapsler vi kan benytte. Du kan når som helst endre dine valg. For mer informasjon, les vår cookie-policy, Googles retningslinjer